Mirandas nometnes Nometnes Pieteikties Kontakti
Jaunumi Atsauksmes Publicitāte
 
SPOKU MEDNIEKU nometne TRANSILVĀNIJAS viesnīcā
SPOKU MEDNIEKU nometne TRANSILVĀNIJAS viesnīcā

Spoku mednieku nometne Transilvanijas viesnīcā

29.jūnijs - 4.jūlijs

Nometne 5-8.g.v.bērniem

Visas vietas rezervētas!

Ķersim spokus īstā pilī: Zemītes pilī, Kandavas novadā. No Rīgas un atpakaļ tiek nodrošināts autobuss.

Skubi Dū ielūdz bērnus uz savu dzimšanas dienu, kuru svinēs Zemītes pilī, kas ir Transilvānijas viesnīcas filiāle. Tāpēc uz svinībās ir ielūgts arī Transilvānijas īpašnīcas saimnieks - Vampīru paps, kurš grib ierasties ar visiem saviem spokainajiem draugiem.

Tā noteikti būs jautrākā un spokainākā dzimšanas dienas ballīte!

Piesakies un gaidi ielūgumu no Skubi-Dū uz viņa dzimšanas dienu!

 

Nometne paredzēta visjaunākajiem nometņu dalībniekiem - pirmsskolas bērniem un 1. klasi beigušajiem skolēniem, īpaši tiem, kas piedalās nometnē pirmo reizi.

Nometnē bērni mācīsies patstāvību un tiks radināti atrasties prom no mājām un vecākiem, kas atvieglos bērnu turpmāko saskarsmi nākotnē skolā un citos jaunos kolektīvos.

Rotaļu un spēļu veidā bērni mācīsies veidot jaunus kontaktus ar vienaudžiem un iegūs jaunus draugus. Radošajās nodarbībās bērni apgūs jaunas iemaņas un attīstīs savas radošās spējas. Grupu darbā bērni mācīsies risināt jautājumus kopīgi un strādāt kolektīvi.

 

Nometnes dienas režīms pielāgots pirmsskolas vecuma bērniem - ar pusdienlaika atpūtas pauzēm un savlaicīgu došanos gulēt.

 

 

       

Kā pieteikties: aizpildiet pieteikuma veidlapu mājas lapā vai piezvanot uz tālr. nr. 22 82 9191

Laiki:

29.06.2020 – 4.07.2020 (Nevar pieteikties.)

5- 8 g.v. Visas vietas rezervētas


© 2004-2020 SIA "Miranda M." Pilnīga vai daļēja vietnes www.mirandasnometnes.lv satura kopēšana, izplatīšana, reproducēšana jebkādā formātā (t.sk. citās vietnēs) ir aizliegta bez SIA "Miranda M." rakstiskas atļaujas.